top of page

הרצאות וסדנאות

ארגונים וגופים רבים חווים פעמים רבות ירידה ברמת המוטיבציה של העובדים, שחיקה חוסר התלהבות וחוסר יצירתיתיות.

לעיתים ניצבים גופים רבים בפני אתגרים חדשים או משברים קשים וזקוקים למבט חדש על המצב כדי למצוא פתרונות יצירתיים.ובמקרים רבים רוצים מנהלים לתת לעובדים שלהם כלים להצלחה, ערך מוסף לחיי העבודה והיומיום שלהם ומחפשים הרצאות וסדנאות מרתקות כדי להעצים את העובדים.  

בשביל כל אלה אני נמצאת כאן בשבילכם.

1. ביה"ס להכשרת מאמנים

בית הספר "כיוונים- לדרך עם משמעות" להכשרת מאמנים. בית הספר מקיים קורסי הכשרת מאמנים, סדנאות העצמה לאוכלוסיות שונות ומגוונות, ימי עיון לארגונים, קורסים בארגונים שונים בתחומי ניהול זמן, עבודת צוות, אסרטיביות ניהולית ועוד.

קישור לאתר: https://www.kivunim19.co.il

4. תקשורת בינאישית

איך לדבר עם העמיתים לעבודה? איך לדבר עם הבוסים שלנו, איך למנוע עימותים ומאבקים בעבודה ובחיים בכלל- סדנא שמעניקה מודלים מעשיים, המשרתים אותנו בכל מערכת יחסים: אישית, מקצועית, זוגית והורית. סדנא שיכולה לעזור לנו לבחון את עצמנו ואת הסובבים אותנו.

7. שיווק עצמי

איך לשווק את עצמנו, לפעמים אנחנו לומדים מקצוע מסוים יודעים המון, מקצועיים מאוד אבל לא יודעים איך לשווק את עצמנו ולהביא את הידע שלנו לכלל עשייה מעשית.סדנא זו באה לתת כלים איך לשווק את עצמנו בכלי המדיה הקיימים, איך להגיע לראיונות עבודה, מה משדרת שפת הגוף שלנו ושל עמיתנו ואיך להתאים אותה להשגת מטרותינו

10. העצמה ומנהיגות נשית

סדנה לפיתוח מודעות אישית לנשים שמטרתה לחזק את הדימוי והביטחון העצמי ולפתח את הצמיחה האישית. 

.

2. עבודת צוות

מהי עבודת צוות איך לבנות עבודת צוות בקרב עובדים, איך לשמר אותה ואיך היא יכולה לעזור לעובדים ולמנהלים להגיע להשגים טובים יותר.בסדנא זאת ניתן להעביר את החשיבות בעבודת הצוות לתהליכי העבודה בארגון, דרך תהליך של משחקים בקבוצה ניתן להעביר את חשיבות עבודת הצוות. 

5. ניהול זמן

איך לנהל את הזמן שלנו, מה זאת דחיינות ולמה היא קיימת בחיינו, ניהול זמן היא סדנא שמקנה כלים לתהליכי העבודה, מאפשרת לבחון מה אנחנו עושים היום מה גורם לנו לבזבז את הזמן ומשם להשתמש בכלים לניהול נכון ויעיל של הזמן.

.

8. חשיבה יצירתית

מהי חשיבה? מהו תת המודע? כיצד ניתן לפתח חשיבה יצירתית? סדנא מלווה בתרגילים רבים של פיתוח החשיבה היצירתית ומועברת בהומור רב.

.

11. קורבן - אחראי

סדנא מאלפת המבהירה את ההבדל בין אחראי לאשם. ומאפשרת לכל אחד מאיתנו לקחת אחריות לחייו ולמצוא את דרכו אל האושר שלו. בסדנא נלמד להבחין בין אחריות לקורבנות כיצד אנחנו יכולים לשלוט בחיינו ולהיות אחראיים להם. סדנא מעצימה מאוד.

3. מצבי לחץ ושחיקה

כולנו חיים בלחץ ושחיקה כל יום, איך מתמודדים איתם, מה עושים כדי למנוע את הלחץ, איך להנות מהעבודה שאנחנו עושים, ואיך לראות את החשיבות של מה שאנחנו עושים (אפילו אם הוא הדבר הפשוט ביותר)- סדנא מעצימה שמשלבת ידע ביחד עם פעילות והמון מוטיבציה.

6. גישור ומו"מ

בתפקיד מנהלי הביניים יש המון תהליכים של "בין הפטיש לסדן" איך לנהל מערך של גישור בין עובדים או בין עובדים לדרג ניהולי, איך לנהל מו"מ עם עובדים או כל גורם פנים ארגוני או חוץ ארגוני-סדנא שמאפשרת לקבל כלים מעולם הגישור , תהליכי הקשבה, ובניית אמפטיה לעובדים, בסדנא משולבים ידע תיאורטי עם תרגולים של אירועי אמת מ"השטח".

9. ארגז כלים לאימון

סדנא להכרת כלי האימון האישי, מהו אימון? במה הוא עוזר לנו בחיי היום יום שלנו, האם מחשבה יוצרת מציאות? כיצד המחשבות שלנו משפיעות על המעשים שלנו ומכוונות את דרכינו בחיים כלים מעשיים לחשיבה "קצת אחרת" ולשינוי באורחות חיינו.

12. שיפור הזיכרון

מסע חוויתי ומרתק אל נבכי הזיכרון. נדון בחשיבות הזיכרון ככלי קריטי לתפקוד חיוני וללמידה, נעלה אירועים מחיי היום יום של כל אחד ואחת

למי ההרצאות מתאימות?

סגל ניהולי ברבדים השונים, אנשי שיווק ומכירות ונותני שירותבני כל הגילאים, מבני נוער ועד הגיל השלישי, קבוצות שונות כמו אמהות חד-הוריות, גימלאים, מתנדבים ועוד. הקהל הרחב, חוגי בית, קבוצות מאורגנות, זוגות, פנויים ופנויות ופרטי. 

כל הנושאים מועברים הן כהרצאות חד פעמיות, כסדנאות חווייתיות וכלה בקורס מתמשך. ההרצאות משלבות חומר תיאורטי, תרגילים ודיונים קבוצתיים וכמובן מותאמות לקהל היעד, דרך ההנחיה הינה בגישה אישית, מלאה בהומור שמאפשרת תובנות אישיות ומאתגרות.

עצור רגע את מירוץ החיים!

בצע חשיבה תחילה,

חשוב איפה אתה רוצה להיות בעתיד,

הגדר את החזון והיעדים שלך,

והתחל להתאמן!

bottom of page